fbpx

Netradičné poradenstvo

Chcete vyriešiť jednoducho svoje problémy a smerovať svoj život k pokoju, naplnenosti a nadhľadu? Budem vaším sprievodcom na vašej ceste k spokojnejšiemu životu.....

V čom netradičné ?
Treba myslieť na to, že naša myseľ nie je na hranie a je ľahko ovplyvniteľná. Nesprávny výber a používanie transformačných cvičení môže mať opačný účinok.

Pre koho sú moje konzultácie vhodné

Máte strachy, obavy, úzkosti a panické ataky

Dlhodobo riešite nejakú situáciu a neviete ako z toho von

Chcete sa už konečne cítiť dobre

Točíte sa už roky v úzkostiach a neviete z toho von?

Potrebujete nájsť odpoveda na svoje otázky.

Potrebujete si utriediť myšlienky a viesť spokojnejší život

Chcete vyčistiť svoju myseľ od zbytočných úzkostných myšlienok

Chcete nájsť nový smer vo vašom živote

Chcete sa naučiť techniky, ktoré vás zbavia úzkosti

Konzultace mi utekla rychle, dobře se mi soustředilo ani jsem nevnímala prostředí (nerušilo mě tam nic...).
Pomohla najít to hlavní, co je potřeba změnit v mé situaci, a zjistit to, co mě brzdí. Věděla přesně, na co se mě má zeptat a kam hovor směřovat. Vybrala a nabídla mi techniky , které mohu zařadit hned do svého života. Také jsme spolu vytvořily meditaci. Ukázala mi, jak jednoduše přepsat emoce, který mě brzdí. Stoprocentně mi to sedlo a za rezonovalo to se mnou. Nezabere mi to tolik času a přitom už teď cítím, jak mi to pomáhá. Během konzultace mi přišlo mnoho takových uvědomění. Zjistila jsem, proč se mi aktuálně nedaří posouvat, tam kam bych chtěla. Nika mě nakopla tím správným směrem a podpořila, Poradila mi, jak mohu řešit dále své problémy aniž bych se o tom s někým musela radit. Karty na konci potvrdily to, o čem jsme se bavily, co momentálně prožívám a kam mám pokračovat. Bylo to moc příjemné (byť ty otázky ze začátku mi daly zabrat, ale řešení mi přijde jednochodé a jasné).

Konzultácia

Spôsob:

  1. telefonicky, on-line, Whatsapp, Zoom,  messenger, písomne messenger, e-mail

Téma je na vás. Štruktúrovaný rozhovor bude prebiehať podľa vopred stanoveného plánu. Predpoklad je, že potrebujete pomôcť v niektorej oblasti, alebo naviesť na správnu cestu. Spoločne nájdeme odpovede na všetky otázky a riešenie všetkých problémov. 

 

Ako BONUS vám po konzultácii pošlem môj návrh, ako môžete ďalej na sebe pracovať, aké techniky sú pre vás navhodnejšie a ako ich používať.

Som si istá, že po čase dodržiavania mojich rád budete vidieť výsledky.

Trvanie 60 minút

Cena sedenia je 35 €. 

Po kliknutí na tlačítko vám príde overovací email, ktorý keď potvrdíte dostanete na výber časový úsek objednania na termín, ktorý vám vyhovuje.

Já jsem se v posledních 2 měsících dostala do té skupiny lidí kde něco drhne a vůbec nerozuměla tomu, proč se to děje. Objednávky buď nechodily nebo, když nějaké přišly, polovinu jsem jich nakonec musela stornovat. Sama jsem nebyla schopna to rozklíčovat. A tak nabídka od Nika Pastrňáková přišla jako na zavolanou Hned na začátku našeho setkání mi Niki přesně sdělila, kde je problém Stačilo jí se na celou situaci jen nacítit a neomylně trefila hlavičku na hřebíček. Během našeho povídání ke mně dorazilo ještě několik zásadních AHA momentů, na které bych sama prostě nepřišla. Někdy jednoduše potřebujeme pohled “zvenčí” a druhé , abychom věděli, kam zaměřit svou pozornost a ten jde Niki naprosto skvěle. Drhne-li cokoliv ve vašem životě, na Niku se určitě obraťte, protože ona je opravdu mistr a navíc vás neskutečně nakazí svou energií a spustí vám tok inspirace, který běží ještě dlouho po sezení.

Ťažké rozhodnutie

Dostala si sa do situácie keď sa dlhodobo nevieš rozhodnúť? Pomôžem ti ukázať rôzne cesty. Som expert na vycítenie hlavného problému, ktorý ti nedovolí napredovať.

Trvanie 30 minút

Cena sedenia: 20 €

Práca so strachom, úzkosťou a panickými atakmi

Podľa tvojho príbehu zvolíme najvhodnejšiu metódu, s ktorou budeme pracovať. Naučíš sa ju používať  tak, aby sa ti uvedené stavy viac nevracali. A to všetko z pohodlia domova.

Trvanie 60 minút

Cena sedenia: 35 €

Ponúkam vám možnosť bezplatného kontaktu so mnou, aby sme zistili či nám naša spolupráca bude vyhovovať. V prípade záujmu si rezervujte termín.

Po kliknutí na tlačítko vám príde overovací email, ktorý keď potvrdíte dostanete na výber časový úsek objednania na termín, ktorý vám vyhovuje. Konzultácia prebehne vo FB messenger alebo Whats app.

Metódy, ktoré využívam

  • intenzívne pozorovanie a odhalenie skrytých problémov
  • intenzívna práca so strachom
  • intenzívna práca s úzkosťou
  • nájdeme spúšťače tvojej úzkosti a tak ju ľahko zastavíme
  • práca s panickými atakmi
  • pamätaj, že MYSEĽ nie je na hranie a nemôžeme ju zahlcovať technikami len tak ako nás napadne, môže nám to viac uškodiť, ako pomôcť
  • žiadne blúdenie v transformačných cvičeniach. Nájdeme cvičenie, ktoré potrebuješ práve ty a tým ušetríš kopu peňazí času za neefektívne používanie cvičení, na ktoré u teba ešte neprišiel čas

Pozn. Moje služby neslúžia ako náhrada riadnej zdravotnej starostlivosti. Pokiaľ spozorujem, že je potrebná iná, príp. následná pomoc, klientky o tom informujem hneď počas konzultácie.