fbpx

Ahoj. Som Nika, spokojná mamina

Mám krásnych 43 rokov. Som mama 19 ročnej dcéry a 14 ročného syna. Autorka eBooku “ Tajomstvo správneho dýchania“ , meditácií, podcastov  a inšpirujúcich videí. Dnes žijem spokojný a vysnívaný život plný harmónie, vyrovnanosti, pokoja smiechu, a tiež pokory. 

Naučila som sa  hrať s rozdanými kartami od života. Nečakať na niečo čo príde, ale žiť to čo je teraz. Aj to dobré aj to „zlé“. Viem vyťažiť maximum z ťažkých situácií, ktoré zažívame všetci. Naučila som sa používať svoju MYSEĽ tak, aby pracovala pre mňa a nie proti mne. Duchovno sa nedá naučiť môže len rozkvitať. Tak kvitnem a stále skúšam nové metódy ako s MYSĽOU pracovať.

Ráno vstávam plná energie a s úsmevom. Práca ma baví a napĺňa, lebo som sa naučila robiť všetko najlepšie ako viem a tak sa vyhnúť výčitkám. Učím sa z každej situácie a chápem dôvody prečo to tak je.

Vždy som chcela užívať si život ako príde. A teraz to viem a chápem. Mám viac času na všetko. To čo som kedysi nestíhala teraz zvládam s prehľadom a s ľahkosťou. 

MOJA VÁŠEŇ

Mojou vášňou sú transformačné cvičenia na hľadanie kam až naša Myseľ vie zájsť a čo všetko spolu s ňou vieme dosiahnuť. Keď som sa s nimi zoznamovala zdali sa mi nudné, zaťažujúce a nepraktické. Mala som pocit, že musím všetko nechať a venovať sa len im. 

Učím ženy zistiť, že všetky skúsenosti, ktoré v živote zažili sa dajú zužitkovať. Že práca s MYSĽOU je vlastne hra a zábava, ktorá ťa baví. Najkrajšie slová sú keď mi niekto povie „Ďakujem Nika tvoj postup ma baví a veľmi mi pomohol“. S láskou a nadšením  každým dňom sledujem čo všetko môžeme s babami
dosiahnuť vďaka správnemu načasovaniu a využívaniu rokmi overených postupov. 

SLOBODA

Teraz žijem slobodný život, kde ma už neobmedzujú emócie ani okolie a hlavne na nič nečakám. Zmenil sa môj vzťah k opačnému pohlaviu a rozjasnila sa mi cesta k prijatiu partnera takého aký je. 

S výchovou detí som postúpila z roviny kritiky, vychovávania a usmerňovania k seberovnému vzťahu. Naučila som sa chápať ich také aké sú a už sa ich nesnažím prerábať.

Po 20 rokoch som si trúfla vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a odísť z dobrej manažérskej a platenej pozície. Zmena práce ma opäť energeticky vystrelila hore a naštartovala ďalšiu životnú etapu. Zase som našla stratený zmysel života a skamarátila som sa so svojimi strachmi.

ČO BOLO PREDTÝM?

V roku 2010 som si siahla na životné dno. Po rozvode som zostala sama s dvomi malými deťmi. Tak dlho som čakala na moment kedy sa „pochválim“ statusom ROZVEDENÁ, budem bývať sama s deťmi a konečne budem SLOBODNÁ.

ALKOHOL A PRÁZDNO

Asi od radosti som si začala  vypĺňať prázdne večery pohárom vína. Po šiestich mesiacoch som zistila, že toto nie je cesta pre mňa. Keby som  v tej dobe nepracovala so závislými ľuďmi možno by som skončila so závislosťou. Ale vďaka odboru som to vedela zastaviť VČAS a môj život to nijako neobmedzilo.

MAKAŤ, MAKAŤ, MAKAŤ

My ženy po rozvode máme zvláštnu potrebu deťom niečo vynahradiť. Chodila som do troch prác, aby som dokázala vyplniť prázdno a dať deťom aspoň aký – taký štandard. Peniaze síce mali, ale toľko potrebná MAMA CHÝBALA. Môj emočný stav bol hlboko pod bodom mrazu a vtedy som im nedokázala dať zo seba nič. Nič vo mne nezostalo.

V roku 2014 odišla 12 ročná dcéra bývať k otcovi. Prečo asi? Vtedy som to nechápala. Cítila som to ako OBROVSKÚ ZRADU. Výčitky, strach nekonečné rozoberanie toho čo sa vlastne stalo bolo mojím denným chlebíkom. Vyhýbala sa mi a ja som bola bezmocná. Kde som urobila chybu ?

ZDRAVIE

Jedného dňa mi telo začalo dávať jasné signály, že už toho má dosť a prišli zdravotné problémy. Vtedy NEZNALÁ som to brala ako nutné zlo, ktorým musím prejsť. Veď nikdy neostane jedna kopa treba ešte pridať. Cítila som to ako ďalšiu krivdu. Prešla som x vyšetreniami a zjedla kilá liekov. Chodila som do práce, ktorá ma ubíjala a nedávala mi pocit, že mi ešte niečo môže priniesť.

Každé ráno som vstávala s pocitom „NAČO SOM VLASTNE TU ?“ Čo mám ešte urobiť?  Môj psychický stav sa rovnal slovám ÚZKOSŤ, STRACH, PANIKA, VÝČITKY. Vystupňovalo sa to až tak, že som prestala chodiť von. Doma som bola zavretá 2 roky. Bála som sa ľudí, obchodov, jedenia …..Triasla som sa a každý deň som čakala len na to, kedy už bude večer a deň skončí

S.O.S.

Rok 2016 sa stal pre mňa zlomový. Stačil jeden pohľad z okna na 5 poschodí. Prišla myšlienka: „Čo keby som skočila“, keď som si to predstavila spadol mi zo
srdca obrovský kameň. Už som nevládala takto žiť. Ale niečo vo mne ešte predsa len zostalo a povedalo mi “ STAČÍ, DOSŤ!!!!

Začala som hľadať spôsob ako si pomôcť sama. Keď vyhľadaní odborníci nepomohli.

INTERNETOVÉ BLUDISKO

Hľadala na internete čo všetko by mi pomohlo. Nasťahovala som si X meditácií, afirmácií, zúčastnila som sa x seminárov, absolvovala som hypnoterapiu, ktorá sľubovala okamžité vymiznutie úzkosti, terapiu kryštálmi a stále NIČ. JEDNO VEĽÉ NIČ, žiadna úľava. Tak mi vtedy chýbala skupinka ľudí s podobným problémom. Predsa len, keď viete, že v tom nie ste samy ide to ľahšie, uľaví sa. Chýbal mi niekto kto mi povie takto začni!!!!!!

Takto som sa motala vo všetkých  technikách. HĽADALA, SKÚŠALA, PLATILA a opäť NIČ. Trvalo mi skoro 7 rokov, kým som pochopila, že nie všetky mi môžu pomôcť. Boli príliš všeobecné a ich používanie má svoju postupnosť.

TAKTO ĎALEJ ŽIŤ NECHCEM

Čo je to za život bez lásky, opory, pochopenia, pokoja a vyrovnanosti? 

Spojila som všetky informácie, návody zo školy, z kurzov, seminárov, prednášok a prispôsobila si ich na svoj obraz. Na svoj príbeh. Po dlhej dobe používania rôznych cvičení  metódou POKUS-OMYL som pochopila, že práca na sebe  je ZRUČNOSŤ, ktorá sa dá naučiť.  Naučila som sa požívať MYSEĽ tak, aby pracovala pre mňa a nie proti mne. Nastavila som si plán priamo na mieru. A oplatilo sa.

Som zdravá. Psychická pohoda mi zabezpečila život bez bolestí a liekov. Môj život sa otočil o 360 stupňov. 

PREČO PRÁVE JA MÁM POMÁHAŤ DRUHÝM?

V období, keď sa mi život rúcal pod nohami nebol nikto, kto by mi  rozumel. Nebol nikto, kto by mi povedal nekupuj si to a to lebo pre teba to nie je ešte vhodné. Ešte na to nie je čas. Najprv musíš vyskúšať TO a TO. Rozhodla som sa všetko, čo mi vtedy chýbalo, vytvoriť. 

Založila som svoj Blog, kde zverejňujem všetky informácie, ktoré mi pomohli pochopiť sebarozvoj, aby bol účinný. Ponúkam tam celé svoje KNOW-HOW ženám, ktoré majú záujem svoj život zmeniť touto cestou. Založila som na FB uzavretú skupinu žien, ktorá silou komunity bude nápomocná na ich ceste.

  1. Ženám, ktoré sú vďaka všetkým povinnostiam, ktoré im život nadelil unavené zo života tak, ako som bola ja a nevedia nájsť východisko z toho bludného kruhu
  2. Ženám, ktoré na sebe tvrdo pracujú a výsledky sa nedostavujú.
  3. Ženám, ktoré chodia do práce, ktorá im nedáva naplnenie
  4. Ženám, ktoré nevedia žiť naplnené vzťahy
  5. Ženám, od ktorých je materiálna hojnosť na míle vzdialená………

Ako sprievodkyňa  vás povediem tou správnou cestou vášho PRÍBEHU a naučím vás používať cvičenia, ktoré už dávno poznáte len nesprávnym používaním vám nijako nepomáhajú. Ukážem vám, že práca na sebe má tiež svoje fázy, ktoré vedia posunúť vyššie a vyššie za omnoho kratší čas. Aby ste už nemuseli tápať, blúdiť , hľadať a platiť.

Naučím vás udržať si rovnováhu a radosť zo života a pravidelne sa  starať  o svoju dušu. Ako Štart na vašej novej ceste som pre vás vypracovala E-BOOK ZDARMA  6+1 tipov ako ľahko naštartovať cestu k radosti a hojnosti.  Nájdete v ňom prvé krôčiky na úvod. Pokiaľ vám nevyhovuje formát e-booku vypracovala som pre vás VÝZVU aj s pracovnými listami. 

V eBooku Tajomstvo správneho dýchania“ sa naučíte pracovať so svojím dychom, ako základný stavebný kameň pre vašu ZMENU. Ako BONUSY dostanete meditáciu “ Uvoľnenie celého tela s nácvikom správneho dýchania“ + podrobné krátke videonávody troch polôh pri cvičení.

 Začnite dnes, dnes je ten správny deň 

TU A TERAZ,  nečakajte na KEĎ……. keď sa vydám, keď sa osamostatním, keď urobím štátnice, keď porodím deti a niekto ma bude volať MAMA, keď sa rozvediem a tak ďalej…….

Pridaj sa do skupinky na FACEBOOKU