fbpx

Viete, že technika správneho dýchania je jednoduchá zmena, ktorá zmení váš život, ale neviete ako na to?

Chcete si užívať život bez strachu, úzkostí , stresu a máte pocit, že už sa vám to nikdy nepodarí?

Už vás otravuje množstvo informácií o správnom dýchaní na rôznych miestach, ktoré musíte hľadať, hľadať a potom prispôsobovať sebe a len tak sa dopracovať k silnejšej imunite, chudnutiu, vyrovnanosti a ďalším benefitom?

Ukážem vám, že užívať si spokojný život svojich snov je možné pre nás všetkých.

Predvediem vám, že byť zdravý a spokojný je jednoduché.

Aj mne lekári tvrdili, že bez liekov to ďalej neustojím. Na hranici medzi životom a smrťou som opustila svoju komfortnú zónu a strach s úzkosťami sú minulosťou. 

Užívam si život plnými dúškami a hlavne s plným a správnym dychom.

Jednoduchá technika správneho dýchania ma doviedla až tam, kde som teraz. Vaša silná imunita, vyrovnanosť a zdravie za to stoja.

Rozhodli ste sa pre zmenu? Pre prospešnú zmenu? Dlho ste to odkladali, lebo ste nemali informácie na jednom mieste? V tom prípade je čas začať. 

Ebook Tajomstvo správneho dýchania som prečítala doslova jedným dychom. Zrozumiteľným jazykom opisuje techniku dýchania, ktorá má potenciál zlepšiť kvalitu života každému. Je z neho cítiť, že autorka dobre vie, o čom píše, že má dostatok vlastných skúseností a tiež za všetko hovoriace výsledky. Nika podáva nielen jasný a ľahko aplikovateľný návod správneho dýchania, ale vysvetľuje aj jeho výhody. To, že pomáha pri odvykaní od fajčenia alebo pri chudnutí, boli pre mňa novinky. Osobne milujem možnosti, ktoré skvalitňujú život, a zároveň sú tak jednoduché a ľahko dostupné. Vďaka tomuto ebooku budem určite dýchať vedomejšie a kvalitnejšie!
Majka Staudegger

Volám sa Nika a disponujem darom, ako vniesť do vášho života jednoduché cvičenia na dosiahnutie plného zdravia a spokojnosti.

Dnes aj vďaka pravidelnému používaniu cvičenia správneho dýchania je môj život pokojnejší, vyrovnanejší. Je to úžasný pocit užívať si zase život naplno.

Ešte pred pár rokmi som stále nad rozhodnutím či v púti na ceste životom pokračovať, alebo ju ukončiť. Nič mi nedávalo zmysel a úzkosti, nepokoj, strachy a panické ataky zo mňa urobili doslova trosku. 

Potom som prišla na systém používania rôznych cvičení a jednou z nich je  správne dýchanie. Vďaka správnemu dýchaniu  som sa dostala späť do života. Zosilnela mi imunita a vrátilo sa zdravie aj spokojnosť. Zase sa cítim ako plnohodnotná žena.

ČO SA V E-BOOKU DOZVIETE A NAUČÍTE?

Pochopíte princíp dýchania

Keď niečomu rozumieme, lepšie sa nám to vnáša do života. Používanie cvičenia sa vo vašom živote skôr udomácni.

Benefity správneho dýchania

Nájdete tu všetky výhody, ktoré vám správne dýchanie prinesie. Sú to benefity, o ktorých mnohí z nás ani netušia.

Následky nesprávneho dýchania

Čo všetko nám spôsobuje nesprávne dýchanie. Aké zdravotné a psychické problémy. Vieme imúčinne predísť.

Podrobný popis zavedenia metódy do vášho života

Asi najdôležitejšia informácia je AKO NA TO? V e-Booku vás povediem krok po kroku k dosiahnutiu vášho cieľa, ktorý splní vaše očakávania.

Nové metódy dýchacích techník

Popis rôznych nových tipov dýchania pre pokročilých. Keď zvládnete prvé kroky môžete postupovať vyššie a vyššie a pomocou toho dosahovať všetko po čom túžite.

Ako na prekážky

Všetko už viete a stále sa neviete donútiť začať? Neveríte tomu, že váš život môžete zmeniť vy sami? Prečítajte si ako sa namotivovať, aby ste konečne začali.

Dýchám - a dýchám ráda. O tom, jak velkou moc má dech v našem životě vím své. A i přes to, že dech používám vědomě již dlouhou dobu - a měla jsem za to, že dobře - dozvěděla jsem se v eBooku spoustu dalších zajímavých, a pro mne poučných informací. Za to díky moc. Těším se na pokračování.
Marie Tilšarová - Šťastná lenoška
www.marietilsarova.cz

ČO VÁM PRINESIE

Bonus

heart, love, diversity

Bonus 1.

Meditácia na uvoľnenie celého tela v sprievode klavírnej skladby. 

Krásne precítite uvoľnenie celého tela a zvedomíte si dýchanie. Meditáciu môžete počúvať neobmedzene. 

Bonus 2.

Krátky a jednoduchý videonávod ako na to.

Ebook Tajemství správného dýchání mě upřímně nadchl. Autorka má velmi příjemný vypravěčský styl a na nic si nehraje. Neslibuje zázraky na počkání, ani že to někdo odedře za vás. Nabízí mnohem víc. Realistický pohled na věc, praktické informace a návody a spoustu zajímavostí. Jestli se vám zdá téma dechu banální a nevěnujete mu pozornost, tak vám přečtení tohoto ebooku může změnit život k lepšímu.
Ludmila Bakonyi Selingerová
autorka, maminka, učitelka a divadelnice

AKÁ JE CENA?

Cena tohto eBooku je symbolická. Vďaka informáciám v ňom obsiahnutých konečne pochopíte, prečo sa vám nedarí posun vpred aj keď vynakladáte obrovské úsielie, ktoré vás stojí veľa času a peňazí. 

Vďaka týmto informáciám veľa ľudí pochopilo know-how posunu vpred.. Ja som na tom bola rovnako. Život so strachmi a úzkosťou bol pre mňa každodennou realitou. Žila som zo dňa na deň napriek tomu, že som skúšala všetky dostupné cvičenia a stálo ma to nemálo peňazí. Vy už nemusíte tápať krajinou „nevedomia“ a míňať peniaze na túto cestu. Prešla som ju za vás a budem vaším sprievodcom. 

Tento eBook vám bude ako pomocník pri spoznávaní prvej a najdôležitejšieho cvičenia a tým je dýchanie.

Svoje skúsenosti vám odovzdávam v 5336 slovách. Bude to stáť 9,90 €. Zdá sa vám to málo, alebo naopak veľa? Táto cena je len zlomok skutočnej hodnoty eBooku. 

Ušetrený čas a NOVÝ ŽIVOT bude pre vás odmenou. Naviac sa s vami podelím o benefitoch dýchania ako sú napríklad chudnutie, odvykanie a kopu iných. Verím, že táto cesta bude pre vás tá správna.